Par Multi Box platformu

Kāds ir ieteicamais vecums, kad uzsākt nodarbības?

Balstoties uz mūsu pieredzi, mēs iesakām uzsākt nodarbības no 5 gadu vecuma. Šajā vecumā bērns ir kļuvis vērīgāks un spēj koncentrēt uzmanību arī uz tiešsaistes mācībām. Labākais veids, kā saprast vai bērns ir gatavs šādām nodarbībām, ir rezervēt izmēģinājuma (testa) nodarbību.

Cik bērnu (studentu) ir vienā grupā?

Nodarbības ar bērniem ir individuālas. Nodarbības laikā skolotājs strādā tikai ar vienu bērnu.

Vai bērniem ir mājasdarbi?

Šis jautājums tiek atstāts vecāku ziņā, tomēr mēs iesakām nostiprināt nodarbību laikā gūtās zināšanas, atkārtojot tās mājasdarbu laikā.

Nodarbību cena

Kāda ir nodarbību cena?

Nodarbību cena ir atkarīga no vienas nodarbības ilguma (30 vai 60 minūtes) un nodarbību skaita, kuras tiek apmaksātas uzreiz. Izmēģinājuma (testa) nodarbība ir bezmaksas. Detalizētāku cenu sarakstu varat atrast šeit

Vai ģimenēm ir pieejamas atlaides?

Jo vairāk nodarbību Jūs iegādājaties, jo mazākas ir vienas nodarbības izmaksas. Jums ir iespēja iegādāties vienu lielu nodarbību paku, un mēs to sadalīsim uz nepieciešamo bērnu skaitu. Šādā veidā Jums būs ērtāk un arī izmaksu ziņā lētāk, nekā maksāt atsevišķi par katru bērnu.

Kā var samaksāt par nodarbībām?

Jūs varat veikt apmaksu ar bankas karti vai ar pārskaitījumu mūsu vietnē online. Apmaksātās nodarbības tiks ieskaitītas Jūsu personīgā profila balancā.

Vai apmaksātās nodarbības ir jāizmanto konkrētā laika posmā?  

Nē, apmaksātās nodarbības nav jāizmanto konkrētā laika posmā. Jūs varat ieplānot nodarbības tad, kad Jums ir izdevīgāk.

Vai ir iespējams nomainīt skolotāju?

Jā, skolotāju ir iespējams nomainīt. Otrā izmēģinājuma nodarbība arī būs bezmaksas.

Kā var rezervēt nodarbības?

Apmaksātās nodarbības tiks ieskaitītas Jūsu personīgā profila balancā mūsu vietnē. Savā personīgajā profilā Jūs varat individuāli izvēlēties nodarbības dienu un laiku, ja vēlaties, to var izdarīt arī mūsu administrators.

Kāds ir ieteicamais nodarbību biežums?

Ieteicams nodarbību biežums ir 2-3 reizes nedēļā. Šāds grafiks ļauj bērniem atpūsties un “sagremot” iegūtās zināšanas, vienlaikus neaizmirstot apgūto vielu.

KĀDI IR NODARBĪBU REZERVĀCIJAS UN ATCELŠANAS NOTEIKUMI?

Detalizētu informāciju par nodarbību rezervēšanu un atcelšanu varat atrast šeit

Kāda ir metodoloģija un mācību materiāli valodas apguvei?

Valodas apguves procesā Multi Box izmanto mācību tehniku, kas ir tuva dzimtās valodas prasmju uzlabošanai. Interaktīvais materiāls ir izveidots, balstoties uz Eiropas svešvalodu prasmju standartiem, un motivē studentu runāt un saprast valodu, komunicējot ar skolotāju. Multi Box veido bērna iekšējo valodas izjūtu un mazina valodas barjeru. Angļu valodas mācīšanās procesā mēs izmantojam Kembridžas interaktīvo kursu, kas ir īpaši pielāgots jaunākiem bērniem.

Vai vecāki nodarbības laikā var atrasties līdzās?

Jā, vecāki nodarbības laikā var būt līdzās, bet tikai kā skatītāji. Mēs lūdzam vecākus uzticēties mūsu skolotājiem un ļaut mācību procesam ritēt ieplānotajā gaitā.

BĒRNS JAU IR MĀCĪJIES SVEŠVALODU. KĀ JŪS NOTEIKSIET VIŅA VALODAS PRASMJU LĪMENI?

Valodas prasmju līmenis tiek noteikts pirmajā izmēģinājuma (testa) nodarbībā. Visi Multi Box skolotāji ir kvalificēti pedagogi.

Cik ilga ir viena nodarbība?

Viena nodarbība ilgst aptuveni 30 minūtes. Balstoties uz mūsu pieredzi, gados jauniem skolēniem šis ir vispiemērotākais nodarbību ilgums. Jums ir iespēja norezervēt arī divas nodarbības pēc kārtas, tādējādi nodarbība ilgs 60 minūtes.

Skolā nodarbības ilgst 45 minūtes, līdz ar to 30 minūtes ir pārāk īss laika periods.

Ja vēlaties, Jums ir iespēja norezervēt arī divas nodarbības pēc kārtas, tādējādi nodarbība ilgs 60 minūtes, tomēr mēs to neiesakām, jo bērni no 6-8 gadu vecumam nespēj tik ilgstoši koncentrēties.

KĀ VAR PIETEIKTIES IZMĒĢINĀJUMA (TESTA) NODARBĪBAI UN CIK TĀ MAKSĀ?

Pēc reģistrēšanās mūsu vietnē Jūs varēsiet norezervēt izmēģinājuma (testa) nodarbību, izvēloties Jums iepatikušās skolotāju un viņa kalendārā brīvo stundu, tāpat Jūs varat lūgt to izdarīt mūsu administratoram. Pirmā testa nodarbība ir bezmaksas.

Ja es izvēlos neturpināt mācības, vai man jāmaksā par izmēģinājuma (testa) nodarbību?

Nē, izmēģinājuma (testa) nodarbība jebkurā gadījumā ir bezmaksas.

Kas ir nepieciešams, lai sekmīgi uzsāktu nodarbības?

Lai uzsāktu nodarbības ar Multi Box Jums būs nepieciešams:
* Stacionārais dators, klēpjdators ar iebūvētu kameru vai planšete.
* Operētājsistēma Windows 7+ vai MacOSX 10.10+;
* Interneta pārlūks Google Chrome, kuru Jūs varat bez maksas lejupielādēt šajā saitē: šeit (Jūs varat izmantot arī FireFox), iPad ierīcēm mēs iesakām izmantot Safari pārlūku.
* Ieinstalēta Skype programma.
* Stabils interneta savienojums.

Vai nodarbības var notikt ar planšetdatoru (planšeti)?

Jūs varat piedalīties nodarbībās ar planšetdatoru ar Android operētājsistēmu vai iOs (iPad), ar ieinstalētu Skype programmu.

Es vēlētos strādāt kā skolotājs, vai tas ir iespējams?

Jā, lūdzu, atsūtiet mums uz e-pastu savu CV, mēs to izskatīsim un ar Jums sazināsimies.

Es esmu bloga autors un es vēlētos iepazīstināt savus sekotājus ar Jūsu piedāvātajām nodarbībām. Vai man ir iespēja saņemt kādas atlaides vai speciālos piedāvājumus?

Lūdzu, uzrakstiet mums e-pastu. Blogu autoriem (atkarībā no bloga tēmas un sekotāju skaita), mums ir vairāki sadarbības piedāvājumi.